Un alt șofer a intrat cu autoturismul în stâlp FOTO

AcasăStiriUn alt șofer a intrat cu autoturismul în stâlp FOTO
Stiri 27 cititori acum
Liber in Teleorman
Publicat: 16-12-2025, 20:00:15
👁️ 189
Teleormanul Nou

Un alt șofer a intrat cu autoturismul în stâlp FOTO

Eveniment rutier pe DN 6, la intersecție cu DC 18, pe raza localității Drăgănești Vlașca. Un autoturism a intrat într-un stâlp. Pompierii au intervenit cu o autospecială de stingere și o ambulanță SMURD.

Update:

  • victima (șoferul mașinii) a fost găsită conștientă și cooperantă, neîncarcerată, cu traumatisme ușoare la nivelul capului. După ce a primit primul ajutor de la paramedicii SMURD, a refuzat să meargă la spital;
  • pompierii au continuat misiunea pentru asigurarea măsurilor de prevenire și stingere a incendiilor, iar autoritățile competente au preluat cazul pentru cercetări;
  • pentru remedierea defecțiunilor la rețeaua de electricitate, s-a solicitat un echipaj din cadrul CEZ Distribuție.

Autoutilitară răsturnată, la Mereni, după ce a lovit un cap de pod FOTO

🔗 Citește sursa originală