× Prima Pagina Alege Orasul Cautare
STIRI TELEORMAN

STIRI TELEORMAN

 

CUPA ROMANIEI  – FAZA JUDETEANA / ETAPA 1 / DELEGARI ARBITRI

Teleorman Sport • 27-09-2022, 14:00:05 • 50 vizualizari
 

 CUPA ROMANIEI  – FAZA JUDETEANA / ETAPA 1  MIERCURI 28.09.2022 ORA 16.30

01. AS VULTURII MERENI – AS VIITORUL GRATIA  

 Sorin Beianu (Botoroaga) – Mihai Petrescu (Videle), Adrian Brodeala (Tunari)

Observator:Ionel Turlete (Videle)

02. ACS PROGRESUL CIUPERCENI – AS VIITORUL TALPA

 Luca Stefan  (Mereni) – Mihai Traistaru (Videle), Florin Ciobanu (Mereni)

Observator:Alexandru Bajan (Videle)

03. FCS VIITORUL PERII BROSTENI – AS RECOLTA SFINTESTI

 Mihai Rotaru (Alexandria) – Ion Cucu (Poroschia), Sorin Fudulu (Alexandria)

Observator:Iulian Dumitrascu (Alexandria)

04. AS GLORIA MERISANI – AS SPICUL BALACI

 Marius Sandulescu – Gabriel Costea, Ionut Pindea (toti Rosiori de Vede)

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

05. AS TINERETUL RADOIESTI – AS VIITORUL BUTESTI

Felix Oprescu – Valentin Rusu, Alexandru Pereanu (toti Rosiori de Vede)

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

06. CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE – AS VEDEA

 Aurel Peia – Andrei Pavel, Madalin Gheorghe (toti Rosiori de Vede)

Observator: George Popa (Alexandria)

07. AS TELEORMANUL TROIANUL – AS DINAMO BOGDANA  Ora  14:15

 Adrian Buica – Luca Fudulu, Bogdan Pana (toti Alexandria)

Observator: Florin Cana (Alexandria)

08. ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI – AS OLTUL BECIU

 Cristian Andrei – Stefan Petica, Mihai Radu (toti Turnu Magurele)

Observator: Gheorge Doicut (Turnu Magurele)

09. ACSC PUTINEIU – AS PROGRESUL 2007 BOGDANA

 Darius Beznea (Piatra) – George Tobosaru, Andrei Petra (ambii Alexandria)

Observator:Nicolae Ologeanu (Alexandria)

10. AS VICTORIA CIUPERCENI – AS ATHLETIC SEGARCEA VALE

 Alexandru Sima – Sebastian Igrisan, Mario Burcus (toti Turnu Magurele)

Observator:Emil Tomescu (Turnu Magurele)

11. ACS STEAUA DRACEA – AS DUNAREA ISLAZ  Ora  17:00

 Adrian Buica – Alexandru Lina, Luca Fudulu (toti Alexandria)

Observator:Mihai Pasca (Tiganesti)

12. CS FLACARA CONTESTI – AS OLD BOYS ALEXANDRIA

 Ovidiu Marinel (Brebina) – Leonard Epure, Cristinel Javla (toti Rosiori de Vede)

 Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

IN CAZ DE EGALITATE DUPA 90 MIN SE VA PROCEDA LA EXECUTAREA LOVITURILOR PENTRU DEPARTAJARE  

 
Facebook WhatsApp Messenger
 
 
Continuare pe Teleorman Sport » Articole Teleorman Sport »
 
ROMANIEI  JUDETEANA  ETAPA DELEGARI ARBITRI