× Prima Pagina Alege Orasul Cautare
STIRI TELEORMAN

STIRI TELEORMAN

 

Liga 4 | Delegări arbitri | Etapa a 2-a

Teleorman Sport • 09-09-2022, 10:00:04 • 16 vizualizari
 

Liga a- IV-a  Fortuna  Sports- Sambata 10.09.2022  Seniori  / Juniori /  Ora 12:30  / 10:30

 01.ACS ASTRA PLOSCA – C S VIRTOAPE

 Adrian Buica (Alexandria) – Valentin Rusu, Leonard Epure (ambii Rosiori de Vede) – seniori

Darius Beznea (Piatra) – Marian Burcin (Cervenia), Daniel Cirlomete (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: George Floricel (Alexandria)

02. ACS DINAMIC KIDS VIDELE – CS ASC SEACA

 Marian Grosu (Buzescu) – Gabriel Costea, George Botoghina (Ambii Rosiori de Vede) – seniori

George Tobosaru – Madalin Gheorghe, Andrei Petra (toti Alexandria) – juniori

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

03. AS VICTORIA LUNCA – CS RAPID BUZESCU

 Ionut Dogeanu (Videle) – Daniel Neagu (Alexandria), Dorinel Luca (Mereni) -seniori

Sorin Mitroi – Mario Burcus, Luca Tismanaru (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Iulian Brinceanu (Alexandria)

* Jocul se disputa pe terenul din Lita

04. ACS AVANTUL BRAGADIRU – AS VOINTA SAELELE 2017

 Catalin Columban (Videle) – Ovidiu Marinel (Brebina), Alexandru Dinca  (Videle) – seniori

Alin Marin – Alexandru Lina, Andrei Pavel (toti Alexandria) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

05. CS METALUL PERETU – ACS STEAUA SPATAREI

 Aurel Peia (Alexandria) – Stefan Creanga, Octavian Petre (ambii Turnu Magurele) – seniori

Stefan Creanga – Albert Creanga, Stefan Petica (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

06. ACS DRAGANESTI VLASCA – CSL NANOV

 Mihai Rotaru (Alexandria) – Ionut Purcea, Mihai Traistaru (ambii Videle) – seniori

Sorin Beianu (Botoroaga) – Florin Ciobanu (Mereni), Florentin Ciuciu (Plosca) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

* Jocul se disputa pe terenul din Branceni

07. ACS ATLETIC ORBEASCA – ACS AJAX BOTOROAGA

 Traian Ene (Plosca) – Stefan Stinga (Rosiori de Vede), Ionut Carabasu (Turnu Magurele) – seniori

Stefan Stinga – Alexandru Pereanu, Ionut Pindea (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

 
Facebook WhatsApp Messenger
 
 
Continuare pe Teleorman Sport » Articole Teleorman Sport »
 
Delegări Arbitri