× Prima Pagina Alege Orasul Cautare
STIRI TELEORMAN

STIRI TELEORMAN

 
alege dreapta unita

Delegari arbitri

Teleorman Sport • 09-05-2024, 20:00:04 • 42 vizualizari
 

 Liga a- IV-a  Fortuna  Sports- Sambata 11.05.2024  Seniori  / Juniori /  Ora 12:30  / 10:30   

01.  ACS DINAMIC KIDS VIDELE – CSL NANOV  teren Botoroaga

 Marian Grosu (Buzescu) – Ilie Cristea, Alexandru Sima (ambii Turnu Magurele) – seniori

Alexandru Pereanu (Rosiori de Vede) – Ionut Pindea, Alexandru Paduraru (ambii Scrioastea) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

02. ACS STEAUA SPATAREI – CS RAPID BUZESCU

 Ionut Dogeanu – Mihai Traistaru (ambii Videle), Florin Ciobanu (Mereni) – seniori

Andrei Petra (Alexandria) – Daniela Cucuva (Babaita), Valentin Dobre (Alexandria) – juniori

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

03. C S VIRTOAPE – CS VIITORUL PIATRA  nu  se  disputa

04. AS VICTORIA LUNCA – CS METALUL PERETU  teren Lita

 Aurel Peia (Alexandria) – Darius Beznea (Piatra), George Tobosaru (Alexandria) – seniori

Sebastian Igrisan – Emil Balaceanu, Luca Ionescu (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

05. CS VIITORUL LUNCA – CS ASC SEACA

 Gabriel Costea (Maldaeni) – Bogdan Pana (Alexandria), Alexandru Prodan  (Turnu Magurele) – seniori

Luca Tismanaru – Rares Silimon, Rares Medelet (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

06. ACS AVANTUL BRAGADIRU – ACS VOINTA SAELELE 2017

 George Botoghina – Stelian Purcarea (ambii Rosiori de Vede), Alexandru Lina (Alexandria) – seniori

Marian Burcin (Cervenia) – Cristi Ionescu, Edi Pencea (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

07. ACS ASTRA PLOSCA- ACS DRAGANESTI VLASCA 

 Mihai Rotaru (Alexandria) – Valentin Rusu (Rosiori de Vede), Daniel Cîrlomete (Scrioastea) – seniori

Adi Bratu (Baciu) – Sorin Beianu (Botoroaga), Stefan Bajan (Videle) – juniori

Observator: Mirel Ene (Videle)

Liga a- V-a – Duminica 12.05.2024  Sen  / Ora 12:30 / Jun / Ora 10:30 

01.  A.S. TINERETUL CIOLANESTI 2020 – CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE

 Adi Bratu (Baciu) – Stefan Chiriceanu, Cristian Chiriceanu (ambii Vitanesti) – seniori

Stefan Chiriceanu (Vitanesti) – Adi Bratu (Bciu), Cristian Chiriceanu (Vitanesti) – juniori

Observator: Marian Zirna (Videle)

02. ACS  ATLETIC  ORBEASCA – ACS TINERETUL SUHAIA

 Cornel Ghebaura – Albert Creanga, Stefan Petica (toti Turnu Magurele) – seniori

Stefan Petica – Albert Creanga, Luca Ionescu (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

03. ACS VIITORUL SACENI – ACS FLACARA LITA

 Sorin Fudulu (Alexandria) – Marian Burcin (Cervenia), Ionut Sajen (Alexandria) – seniori

Marian Burcin (Cervenia) – Sorin Fudulu, Ionut Sajen (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Florea  Coman (Alexandria

04. A.S. SPICUL BALACI – ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI  teren Tecuci

 Alexandru Sima – Alexandru Prodan, Luca Tismanaru (toti Turnu Magurele) – seniori

Luca Tismanaru – Alexandru Prodan, Alexandru Sima (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Gheorghe Tocitu (Turnu Magurele)

05. STA – A S INTER PURANI

06. ACSC PUTINEIU – A.S. VULTURII MERENI

 Aurel Peia (Alexandria) – Valentin Iordachioaia (Tiganesti), Andrei Petra (Alexandria) – seniori

Andrei Petra – Alexandru Spatareanu (ambii Alexandria), Valentin Iordachioaia (Tiganesti) – juniori

Observator: George Floricel (Alexandria)

07. AS RAPID URLUIU – CS STEAUA ROSIE BUJORU 2021

 Marian Grosu (Buzescu) – Catalina Nan (Alexandria), Ion Cucu (Poroschia) – seniori

Luca Fudulu (Alexandria) – Marian Grosu (Buzescu), Ion Cucu (Poroschia) – juniori

Observator: Iulian Brinceanu (Alexandria)

08. AS TINERETUL SILISTEA – CS FLACARA CALINESTI   teren Gratia

George Botoghina – Alexandru Pereanu, Teodor Loncea (toti Rosiori de Vede)  -seniori   Ora 14:30

Alexandru Pereanu – Teodor Loncea (ambii Rosiori de Vede), Gabriel Rizea (Peretu) – juniori  Ora 12:30

Observator: Augustin Dragnea (Rosiori de Vede)

Liga a- VI-a  Seria 1- Duminica 12.05.2024   Ora 11:00

 01. AS PETROLUL POENI – A.S. GLORIA MERISANI  teren: Butesti

 Florin Ciobanu (Mereni) – Mihai Traistaru, Stefan Bajan (ambii Videle0

Observator: Alexandru Chiriceanu (Vitanesti)

02.  AS ATLETICO SIRBENI – AS VIITORUL TALPA  teren Selaru / Ora 12:30

 Sorin Beianu (Botoroaga) – Marius Ifrim, Marian Perlleshi (ambii Videle)

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

03.  ACS SPORTING VIDELE – A.S. TINERETUL RADOIESTI   teren Tamasesti

 Mihai Slateanu (Nanov) – Valentin Dobre, Edi Pencea (ambii Rosiori de Vede)

Observator: Florin Cana (Alexandria)

 04. CS OLIMPIA DOBROTESTI 2023 – FCS VIITORUL PERII BROSTENI

 Marius Sandulescu (Rosiori de Vede) – Alexandru Paduraru (Scrioastea), Mihai Tecu (Rosiori de Vede)

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

 05. CSL VIITORUL BLEJESTI – A.S. VIITORUL VALEA CIRESULUI

 Adrian Ungureanu (Olteni) – Ionel Galateanu (Guruieni), Andrei Ulmeanu (Plosca)

Observator: Iulian Dumitrascu (Alexandria)

06.  CS VIITORUL DRAGANESTI DE VEDE – A.S. RECOLTA SFINTESTI

 Ovidiu Marinel (Brebina) – Cristi Javla (Rosiori de Vede), Ionut Pindea (Scrioastea)

Observator: Vicentiu Pauna (Rosiori de Vede)

07.  AS VIITORUL GRATIA – AS VIITORUL BUTESTI   Ora 10:00

 Sorin Beianu (Botoroaga) – Marian Perlleshi, Marius Ifrim (ambii Videle)

Observator: Ionel Turlete (Videle)

Liga a- VI-a  Seria 2- Duminica 12.05.2024   Ora 11:00

01.  CS TELEORMANU TROIANUL – ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI

 Gabriel Costea (Maldaeni) – Stelian Purcarea (Rosiori de Vede), Daniel Cirlomete (Scrioastea)

Observator: Gheorghe Proorocu (Rosiori de Vede)

 02. AS VIITORUL TURRIS TURNU MAGURELE – AS DINAMO BOGDANA  teren ,, Botul Calului” / Ora 10:00

 George Tobosaru – Adrian Buica, Catalin Anton (toti Alexandria)

Observator: Marius Raducanu (Vitanesti)

 03. AS OLD BOYS ALEXANDRIA – CS VITANESTI  teren : Buzescu

 Cristian Ilie – Emil Balaceanu, Mario Burcus (toti Turnu Magurele)

Observator: Viorel Iagaru (Turnu Magurele)

04.  A.S. OLTUL BECIU – A.S. DUNAREA ISLAZ

 Ilie Cristea – Rares Silimon, Mario Stoian (toti Turnu Magurele)

Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

 05. A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA – CS VICTORIA CIUPERCENI  Ora 13:00

 Adrian Buica – George Tobosaru, Catalin Anton (toti Alexandria)

Observator: Mihai Pasca (Tiganesti)

06.  STA – CS ATHLETIC SEGARCEA VALE

 07. CS FLACARA CONTESTI – CS STEAUA DRACEA

 Bogdan Pana – Alexandru Lina, Alexandru Pana (toti Alexandria)

Observator: Nicolae Ologeanu (Alexandria)

 
 
Continuare pe Teleorman Sport » Articole Teleorman Sport »
 
Delegari Arbitri