× Prima Pagina Alege Orasul Cautare
STIRI TELEORMAN

STIRI TELEORMAN

 

Delegari arbitri

Teleorman Sport • 10-11-2023, 14:00:04 • 48 vizualizari
 

Liga a- IV-a  Fortuna  Sports- Sambata 11.11.2023  Seniori  / Juniori /  Ora 12:30  / 10:30   

 01. CSL NANOV – CS RAPID BUZESCU

Valentin Naidin (Turnu Magurele) – Catalina Nan (Alexandria), Alin Soare (Turnu Magurele) – seniori

Alexandru Pereanu (Rosiori de Vede) – Ionut Pindea (Scrioastea), Cristian Javla (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

02. CS VIITORUL PIATRA – ACS DINAMIC KIDS VIDELE

Marian Grosu (Buzescu) – Stefan Stinga (Rosiori de Vede), Sorin Fudulu (Alexandria) – seniori

Sorin Fudulu – Alexandru Lina (ambii Alexandria), Madalin Gheorghe (Mavrodin) – juniori

Observator: Vicentiu Pauna (Rosiori de Vede)

03. CS METALUL PERETU – ACS STEAUA SPATAREI

Mihai Rotaru (Alexandria) – Albert Creanga (Turnu Magurele) – Marius Sandulescu (Rosiori de Vede) – seniori

Andrei Petra – Andrei Pavel (ambii Alexandria), Andrei Ulmeanu (Plosca) – juniori

Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)

04. CS ASC SEACA – C S VIRTOAPE

Cristian Andrei (Turnu Magurele) – Sorin Manea, Mihai Slateanu (ambii Alexandria) – seniori

Sebastian Igrisan – Mario Burcus, Emil Balaceanu (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)

05. ACS VOINTA SAELELE 2017 – AS VICTORIA LUNCA

Mircea Belinas (Zimnicea) – Valentin Iordachioaia (Tiganesti), Ion Cucu (Poroschia) – seniori

Luca Tismanru – Rares Silimon (ambii Turnu Magurele), Enrique Dovleac (Beciu) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

06. ACS DRAGANESTI VLASCA – CS VIITORUL LUNCA

Aurel Peia (Alexandria) – Darius Beznea (Piatra), Luca Fudulu (Alexandria) – seniori

Adi Bratu (Baciu) – Marian Perlleshi, Stefan Bajan (ambii Videle) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

07. ACS  ASTRA PLOSCA –  ACS  AVANTUL  BRAGADIRU

 Adrian Buica (Alexandria) – Stelian Purcarea (Rosiori de Vede), Alexandru Lina (Alexandria) – seniori

Marian Burcin (Cervenia) – Edi Pencea, Valentin Dobre (ambii Alexandria) – juniori

Observator:  Petre Rusu (Rosiori de Vede)

Liga a- V-a – Duminica 12.11.2023  Sen  / Ora 12:30 / Jun / Ora 10:30 

01. CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE – A.S. TINERETUL CIOLANESTI 2020

 Cristian Andrei – Alexandru Prodan, Stefan Petica (toti Turnu Magurele) – seniori

Stefan Petica – Alexandru Prodan, Rares Silimon (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

02.ACS TINERETUL SUHAIA – ACS  ATLETIC  ORBEASCA

 Cristian Ilie – Cezar Stanoi, Sebastian Igrisan (toti Turnu Magurele) – seniori

Cezar Stanoi – Sebastian Igrisan (ambii Turnu Magurele), Enrique Dovleac (Beciu) – juniori

Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

03.ACS FLACARA LITA – ACS VIITORUL SACENI

 Valentin Iordachioaia (Tiganesti) – George Tobosaru (Alexandria), Madalin Gheorghe (Mavrodin) – seniori

Madalin Gheorghe (Mavrodin) – George Tobosaru (Alexandria), Valentin Iordachiaoia (Tiganesti) – juniori

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

04.ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI – A.S. SPICUL BALACI

 Sorin Manea (Alexandria) – Marian Burcin (Cervenia), Catalina Nan (Alexandria) – seniori

Marian Burcin (Cervenia) – Sorin Manea (Alexandria), Andrei Ulmeanu (Plosca) – juniori

Observator: Nicolae Ologeanu (Alexandria)

05.STA – A S INTER PURANI

06.A.S. VULTURII MERENI – ACSC PUTINEIU

 Stefan Stinga – Stelian Purcarea, Alexandru Corbea (toti Rosiori de Vede) – seniori

Alexandru Corbea – Stelian Purcarea, Teodor Loncea (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

07.CS STEAUA ROSIE BUJORU 2021 – AS RAPID URLUIU

 Sorin Fudulu – Andrei Petra (ambii Alexandria), Ion Cucu (Poroschia) – seniori

Andrei Petra – Sorin Fudulu (ambii Alexandria), Ion Cucu (Poroschia) – juniori

Observator: Florea Coman (Alexandria)

08.CS FLACARA CALINESTI – AS TINERETUL SILISTEA

 Adi Bratu (Baciu) – Mihai Traistaru (Videle), Florin Ciobanu (Mereni) – seniori

Florin Ciobanu (Mereni) – Mihai Traistaru (Videle), Adi Bratu (Baciu) – juniori

Observator: Marian Zarna (Videle)

Liga a- VI-a  Seria 1- Duminica 12.11.2023   Ora 11:00

 01.A.S. GLORIA MERISANI – AS PETROLUL POENI

 Marian Grosu (Buzescu) – Andrei Pavel, Valentin Dobre (ambii Alexandria) 

Observator: Iulian Dumitrascu (Alexandria)

02.AS VIITORUL TALPA – AS ATLETICO SIRBENI

 Catalin Mara – Marius Sandulescu (ambii Rosiori de Vede), Ionut Pindea (Scrioastea)

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

03.A.S. TINERETUL RADOIESTI – ACS SPORTING VIDELE

 Bogdan Pana – Alexandru Pana, Catalin Anton (toti Alexandria)

Observator: George Floricel (Alexandria)

04.FCS VIITORUL PERII BROSTENI – CS OLIMPIA DOBROTESTI 2023

 Sorin Beianu (Botoroaga) – Mihai Petrescu (Videle),Marius Bratu (Baciu)

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

05.A.S. VIITORUL VALEA CIRESULUI – CSL VIITORUL BLEJESTI  Ora 10:00

 Ionut Dogeanu – Marian Perlleshi (ambiiVidele), Florin Ciuciu (Plosca)

Observator: Mirel Ene (Videle)

*Jocul se disputa pe terenul din ,,Botoroaga”

06.A.S. RECOLTA SFINTESTI – CS VIITORUL DRAGANESTI DE VEDE

 Ovidiu Marinel (Brebina) – Cristi Javla, Teodor Loncea (ambii Rosiori de Vede)

Observator: Doru  Ciofalca (Rosiori de Vede)

07.AS VIITORUL BUTESTI – AS VIITORUL GRATIA  Ora 12:30

 Ionut Dogeanu – Marian Perlleschi (ambii Videle), Florin Ciuciu (Plosca)

Observator:Ionel Turlete (Videle)

Liga a- VI-a  Seria 2- Duminica 12.11.2023   Ora 11:00

01. ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI – CS TELEORMANU TROIANUL

 Cornel Ghebaura – Mihai Lamba, Emil Balaceanu (toti Turnu Magurele)

Observator: Viorel Iagar (Turnu Magurele)

02. AS DINAMO BOGDANA – AS VIITORUL TURRIS TURNU MAGURELE  Ora 10:00

 Mihai Rotaru – Ionut Sajen, Catalin Lincan (toti Alexandria)

Observator: Stefan Gheorghe (Alexandria)

03. CS VITANESTI – AS OLD BOYS ALEXANDRIA

 George  Botoghina – Alexandru Pereanu (ambii Rosiori de Vede), Alexandru Paduraru (Scrioastea)

Observator: Augustin Dragnea  (Rosiori de Vede)

04. A.S. DUNAREA ISLAZ – A.S. OLTUL BECIU

 Alexandru Sima – Mario Burcus, Luca Tismanaru (toti turnu Magurele)

Observator: Gheorghe Tocitu  (Turnu Magurele)

05. CS VICTORIA CIUPERCENI – A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA

 Mihai Slateanu – Alexandru Lina, Edi Pencea (toti Alexandria)

Observator: George Popa (Alexandria)

06. STA – CS ATHLETIC SEGARCEA VALE

07. CS STEAUA DRACEA – CS FLACARA CONTESTI  Ora 12:30

Mihai Rotaru – Ionut  Sajen, Catalin Lincan (toti Alexandria)

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

sursa: https://www.frf-ajf.ro/teleorman

 
 
Continuare pe Teleorman Sport » Articole Teleorman Sport »
 
Delegari Arbitri