× Prima Pagina Alege Orasul Cautare
STIRI TELEORMAN

STIRI TELEORMAN

 

Liga 6 | Delegări arbitri

Teleorman Sport • 24-09-2022, 10:00:05 • 51 vizualizari
 

Liga a- VI-a  Seria 1- Duminica 25.09.2022   Ora 11:00

 A.S. VEDEA – AS VIITORUL TALPA  – Ora 14,00

 Daniel Neagu – Sorin Manea, George Tobosaru (toti Alexandria)

Observator:Iulian Dorila (Alexandria)

FCS VIITORUL PERII BROSTENI – ACS PROGRESUL CIUPERCENI

 Mihai Bajan (Videle) – Dorinel Luca (Mereni), Mihai Petrescu (Videle)

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

A.S. RECOLTA SFINTESTI – A.S. TINERETUL RADOIESTI

 Stefan Luca (Mereni) – Mihai Traistaru (Videle), Sorin Beianu (Botoroaga)

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

A.S. GLORIA MERISANI – AS VIITORUL GRATIA  -Ora 13,15

 Cornel Ghebaura – Octavian Petre, Albert Creanga (toti Turnu Magurele)

Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)

CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE – A.S. VULTURII MERENI

 Adrian Buica (Alexandria) – Marian Burcin (Cervenia), Luca Fudulu (Alexandria)

Observator: Nicolae Ologeanu (Alexandria)

A.S. SPICUL BALACI – AS VIITORUL BUTESTI – Ora 10,30

 Octavian Petre – Albert Creanga, Cornel Ghebaura (toti Turnu Magurele)

Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

Liga a- VI-a  Seria 2- Duminica 25.09.2022   Ora 11:00

 AS VICTORIA CIUPERCENI – ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI  -Ora:10,00

 Aurel Peia (Alexandria) – Marian Grosu (Buzescu), Madalin Gheorghe (Alexandria)

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

A.S. OLTUL BECIU – AS DINAMO BOGDANA

 Bogdan Pana – Andrei Petre, Alexandru Pana (toti Alexandria)

Observator: Mihai Pasca (Tiganesti)

AS OLD BOYS ALEXANDRIA – CS STEAUA DRACEA

 Aurel Tanase -Daniel Cirlomete, Alexandru Corbea (toti Rosiori de Vede)

Observator: Vicentiu Pauna (Rosiori de Vede)

* Jocul se disputa pe terenul din Buzescu

A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA – A.S. DUNAREA ISLAZ

 George Botoghina – Alexandru Pereanu, Ionut Pindea (toti Rosiori de Vede)

Observator: George Haidu (Maldaeni)

ACSC PUTINEIU – CS FLACARA CONTESTI  – Ora 13:00

 Marian Grosu (Buzescu) – Aurel Peia, Madalin Gheorghe (ambii Alexandria)

Observator:Catalin Cusca (Alexandria)

AS ATHLETIC SEGARCEA VALE – A.S. TELEORMANUL TROIANUL

 Ilie Cristea – Stefan Petica, Lica Tismanaru (toti Turnu Magurele)

Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)

 
Facebook WhatsApp Messenger
 
 
Continuare pe Teleorman Sport » Articole Teleorman Sport »
 
Delegări Arbitri