× Prima Pagina Alege Orasul Cautare
STIRI TELEORMAN

STIRI TELEORMAN

 
alege dreapta unita

Delegari arbitri

Teleorman Sport • 24-05-2024, 10:00:04 • 17 vizualizari
 

Liga a- IV-a  Fortuna  Sports- Sambata 25.05.2024  Seniori  / Juniori /  Ora 12:30  / 10:30   

01.  CS RAPID BUZESCU – CSL NANOV

Adrian Buica – Catalina Nan, George Tobosaru (toti Alexandria) – seniori

Andrei Ulmeanu (Plosca) – Daniela Cucuva (Babaita), Andrei Pavel (Alexandria) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

02. ACS DINAMIC KIDS VIDELE – CS VIITORUL PIATRA  nu se  disputa

03. ACS STEAUA SPATAREI – CS METALUL PERETU

Mircea Belinas (Zimnicea) – Bogdan Pana (Alexandria), Stefan Creanga (Turnu Magurele) – seniori

Luca Tismanaru – Rares Silimon, Rares Medelet (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

04. C S VIRTOAPE – CS ASC SEACA

Mihai Rotaru – Daniel Neagu, Luca Fudulu (toti Alexandria) – seniori

Marius Ifrim  – Stefan Bajan, Matei Badoi (toti Videle) – juniori

Observator: Marian Zarna (Videle)

05. AS VICTORIA LUNCA – ACS VOINTA SAELELE 2017 teren:  Lita

Marian Grosu (Buzescu) – Ion Cucu (Poroschia), Alexandru Lina (Alexandria) – seniori

Emil Balaceanu – Mario Burcus, Luca Ionescu (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)

06. CS VIITORUL LUNCA- ACS DRAGANESTI VLASCA 

George Botoghina (Rosiori de Vede) – Darius Beznea (Piatra), Stefan Petica  (Turnu Magurele) – seniori

Darius Beznea (Piatra) – Ionut Pindea, Alexandru Paduraru (ambii Scrioastea) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

07. ACS  AVANTUL  BRAGADIRU –  ACS  ASTRA PLOSCA

 Ionut Osiac (Vitanesti) – Ovdiu Marinel (Brebina), Stefan Stinga (Rosiori de Vede) – seniori

Madalin Gheorghe (Mavrodin) – Cristian Ionescu, Alexandru Stefan (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Vicentiu Pauna (Rosiori de Vede)

Liga a- V-a – Duminica 26.05.2024  Sen  / Ora 12:30 / Jun / Ora 10:30 

01.  A.S. TINERETUL CIOLANESTI 2020  – ACS  ATLETIC  ORBEASCA 

Stefan Creanga – Albert Creanga, Mihai Radu (toti Turnu Magurele) – seniori

Mihai Radu –  Stefan Creanga, Rares Medelet (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

02. ACS VIITORUL SACENI – CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE

Cristian Ilie – Alexandru Prodan, Stefan Petica (toti Turnu Magurele) – seniori

Mario Stoian – Stefan Petica, Cristian Ilie (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Gheorghe Tocitu (Turnu Magurele)

03. A.S. SPICUL BALACI – ACS TINERETUL SUHAIA  teren: Tecuci

Mihai Slateanu (Nanov) – Luca Fudulu (Alexandria), Ionel Galateanu (Guruieni) – seniori

Luca Fudulu (Alexandria) – Mihai Slateanu (Nanov), Ionel Galateanu (Guruieni) – juniori

Observator: George Floricel (Alexandria)

04. A S INTER PURANI – ACS FLACARA LITA  teren: Blejesti

Adrian Buica (Alexandria) – Ion Cucu (Poroschia), George Tobosaru (Alexandria) -seniori  Ora:14:30

George Tobosaru (Alexandria) – Ion Cucu (Poroschia), Adrian Buica (Alexandria) -juniori  Ora 12:30

Observator:Iulian Dumitrascu (Alexandria)

05. ACSC PUTINEIU – ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI

Marian Grosu (Buzescu) – Catalin Lincan (Alexandria), Madalin Gheorghe (Mavrodin) – seniori

Madalin Gheorghe (Mavrodin), Marian Grosu (Buzescu), Catalin Lincan (Alexandria) – juniori

Observator: Florea Coman (Alexandria)

06. STA – AS RAPID URLUIU

07. AS TINERETUL SILISTEA – A.S. VULTURII MERENI  teren: Gratia

Mihai Rotaru – Alexandru Lina, Andrei Pavel (toti Alexandria) – seniori  Ora:14:30

Alexandru Lina – Andrei Pavel (ambii Alexandria), Daniela Cucuva (Babaita)- juniori  Ora 12:30

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

08. CS FLACARA CALINESTI – CS STEAUA ROSIE BUJORU 2021

 Sorin Fudulu (Alexandria) – Gabriel Costea (Maldaeni), Ionut Pindea (Scrioastea) – seniori

Gabriel Costea (Maldaeni) – George Botoghina (Rosiori de Vede), Ionut Pindea (Scrioastea) – juniori

Observator: Doru Ciofalca (Rosiori de Vede)

Liga a- VI-a  Seria 1- Duminica 26.05.2024   Ora 11:00

 01. A.S. GLORIA MERISANI – AS VIITORUL TALPA

 Valentin Iordachioaia (Tiganesti) – Andrei Ulmeanu (Plosca), Valentin Dobre (Alexandria) 

Observator: Iulian Brinceanu (Alexandria)

02. AS PETROLUL POENI – A.S. TINERETUL RADOIESTI  teren: Butesti Ora 10:00

Ionut Nita – Mihai Petrescu (ambii Videle), Sorin Beianu (Botoroaga)

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

 03. AS ATLETICO SIRBENI – FCS VIITORUL PERII BROSTENI  Ora 12:30

Ionut Nita – Mihai Petrescu, Matei Badoi (toti Videle)

Observator: Alexandru Chiriceanu (Vitanesti)

04.  ACS SPORTING VIDELE – A.S. VIITORUL VALEA CIRESULUI  teren: Tamasesti

Adrian Ungureanu (Olteni) – Alexandru Spatarenu (Spatarei), Ionut Raducanu (Alexandria)

Observator: Nicolae Ologeanu (Alexandria)

 05. CS OLIMPIA DOBROTESTI 2023 – A.S. RECOLTA SFINTESTI

Ovidiu Marinel (Brebina) – Daniel Cirlomete, Mihai Tecu (ambii Rosiori de Vede)

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

06. CSL VIITORUL BLEJESTI – AS VIITORUL BUTESTI  Ora 10:00

Ionut Osiac (Vitanesti) – Marian Perlleshi (Videle), Cristian Chiriceanu (Vitanesti) 

Observator: Mirel Ene (Videle)

07. AS VIITORUL GRATIA – CS VIITORUL DRAGANESTI DE VEDE  Ora: 10:00

 Florin Ciobanu (Mereni) – Stefan Bajan, Marius Ifrim (ambii Videle)

Observator: Ionel Turlete (Videle)

Liga a- VI-a  Seria 2- Duminica 26.05.2024   Ora 11:00

01. ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI – AS DINAMO BOGDANA

 Daniel Neagu (Alexandria) – Alexandru Stefan (Soimu), Cristi Ionescu (Alexandria)

Observator: Marius Raducanu (Vitanesti)

 02. CS TELEORMANU TROIANUL – CS VITANESTI

 Ilie Cristea – Emil Balaceanu, Luca Tismanaru (toti Turnu Magurele)

Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)

 03. AS VIITORUL TURRIS TURNU MAGURELE – A.S. DUNAREA ISLAZ  teren: ,,Botul Calului”

 Marius Sandulescu (Rosiori de Vede) – Alexandru Paduraru (Scrioastea), Gabriel Rizea (Peretu) 

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

04.  AS OLD BOYS ALEXANDRIA – CS VICTORIA CIUPERCENI  teren: Buzescu

 Felix Oprescu – Stelian Purcarea, Cristian Javla (toti Rosiori de Vede)

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

05.  STA – A.S. OLTUL BECIU

 06. A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA – CS STEAUA DRACEA

 Cornel Ghebaura – Sebastian Igrisan, Rares Silimon (toti Turnu Magurele)

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

07.  CS FLACARA CONTESTI – CS ATHLETIC SEGARCEA VALE

Bogdan Pana – Catalin Anton, Alexandru Pana (toti Alexandria)

Observator: Mihai Pasca (Tiganesti)

 
 
Continuare pe Teleorman Sport » Articole Teleorman Sport »
 
Delegari Arbitri