× Prima Pagina Alege Orasul Cautare
STIRI TELEORMAN

STIRI TELEORMAN

 

Delegari arbitri | Avantul Bragadiru ameninta ca nu se va prezenta la Nanov

Teleorman Sport • 31-05-2024, 10:00:04 • 85 vizualizari
 

 Avem parte de un caz inedit in ultima etapa din Liga 4, AJF Teleorman a programat partida dintre campioana CSL Nanov si Avantul Bragadiru la ora 17:00, la cererea celor de la Nanov, deoarece la acea oră, pe teren, va avea loc o petrecere dedicată zilei copilului, 1 iunie, Bragadiru acuză ca nu a fost intrebata daca doreste programarea la aceea ora de către AJF Teleorman si se pare ca nu se va prezenta, deși AJF Teleorman are acoperire de a schimba ora meciurilor.

Liga a- IV-a  Fortuna  Sports- Sambata 01.06.2024  Seniori  / Juniori /  Ora 12:30  / 10:30     Ultima etapa a campionatului

01. CSL NANOV – ACS AVANTUL BRAGADIRU

George Botoghina (Rosiori de Vede) – Gabriel Costea (Maldaeni), Alexandru Lina (Alexandria) – seniori   Ora 17:00

Alexandru Pereanu – Teodor Loncea (ambii Rosiori de Vede), Ionut Pindea (Scrioastea) – juniori  Ora 15:00

Observator: Doru Ciofalca (Rosiori de Vede)

02. ACS ASTRA PLOSCA – CS VIITORUL LUNCA

Ovidiu Marinel (Brebina) – Albert Creanga, Alexandru Sima (ambii Turnu Magurele) – seniori

Marian Burcin (Cervenia) – Valentin Negru (Alexandria), Patrik Soare (Orbeasca) – juniori

Observator: Nicolae Raceala (Rosiori de Vede)

03. ACS DRAGANESTI VLASCA – AS VICTORIA LUNCA

Ionut Osiac (Vitanesti) – Mihai Traistaru, Florin Ciobanu (ambii Videle)  – seniori

Sorin Beianu (Botoroaga) – Florin Ciobanu (Mereni), Mihai Traistaru (Videle) – juniori

Observator: George Floricel (Alexandria)

04. ACS VOINTA SAELELE 2017 – C S VIRTOAPE

Mircea Belinas (Zimnicea) – George Tobosaru (Alexandria), Madalin Gheorghe (Mavrodin) – seniori

Rares Silimon – Luca Tismanaru, Mario Burcus (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Nicolae Ologeanu (Alexandria)

 05. CS ASC SEACA -ACS STEAUA SPATAREI

Felix Oprescu – Marius Sandulescu (ambii Rosiori de Vede), Alexandru Prodan (Turnu Magurele) – seniori

Emil Balaceanu – Sebastian Igrisan, Rares Medelet (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)

06. CS METALUL PERETU – ACS DINAMIC KIDS VIDELE

Aurel Peia (Alexandria) – Darius Beznea (Piatra), Andrei Petra (Alexandria) – seniori

Darius Beznea (Piatra) – Cristi Ionescu, Edi Pencea (ambii Alexandria) – juniori

Observator; George Popa (Alexandria)

07. CS VIITORUL PIATRA – CS RAPID BUZESCU  nu  se  disputa

Liga a- V-a – Duminica 02.06.2024  Sen  / Ora 12:30 / Jun / Ora 10:30    Ultima etapa a campionatului

01. ACS  ATLETIC  ORBEASCA – ACS VIITORUL SACENI

Alexandru Sima – Mihai Radu, Stefan Petica (toti Turnu Magurele) – seniori

Mihai Radu – Stefan Petica, Luca Ionescu (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)

02. CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE – A.S. SPICUL BALACI

Ionut Osiac – Alexandru Chiriceanu, Cristian Chiriceanu (toti Vitanesti) – seniori

Alexandru Chiriceanu, Ionut Osiac, Cristian Chiriceanu (toti Vitanesti) – juniori

Observator: Marian Zarna (Videle)

03. ACS TINERETUL SUHAIA – A S INTER PURANI

Aurel Peia – Daniel Neagu (ambii Alexandria), Valentin Iordachioaia (Tiganesti) – seniori

Daniel Neagu – Aurel Peia (ambii Alexandria), Valentin Iordachioaia (Tiganesti) – juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

04. ACS FLACARA LITA – ACSC PUTINEIU

 Sorin Manea – George Tobasaru, Alexandru Lina  (toti Alexandria) – seniori

George Tobosaru – Alexandru Lina (ambii Alexandria), Daniela Cucuva (Babaita) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Mgurele)

05. ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI – AS RAPID URLUIU

 Andrei Petra – Ionut Raducanu (ambii Alexandria), Andrei Ulmeanu (Plosca) – seniori

Andrei Ulmeanu (Plosca) – Patrik Soare (Orbeasca), Ionut Raducanu (Alexandria) – juniori

Observator: Marius Raducanu (Vitanesti)

06. AS TINERETUL SILISTEA – STA

07. A.S. VULTURII MERENI – CS FLACARA CALINESTI

 George Botoghina (Rosiori de Vede) – Gabriel Costea (Maldaeni), Alexandru Pereanu (Rosiori de Vede) – seniori

Gabriel Costea (Maldaeni) – Alexandru Pereanu (Rosiori de Vede), Gabriel Rizea (Peretu) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

08. CS STEAUA ROSIE BUJORU 2021 – A.S. TINERETUL CIOLANESTI 2020

 Mihai Rotaru (Alexandria) – Ion Cucu (Poroschia), Valentin Dobre (Alexandria) – seniori

Valentin Dobre (Alexandria) – Alexandru Stefan  (Alexandria), Ion Cucu (Poroschia) – juniori

Observator: Iulian Branceanu (Alexandria)

Liga a- VI-a  Seria 1- Duminica 02.06.2024   Ora 11:00   Ultima etapa a campionatului

01.AS VIITORUL TALPA – AS VIITORUL GRATIA   Ora 14:00

Florin Ciobanu (Mereni) – Marian Perlleshi , Matei Badoi (ambii Videle)

 Observator: Alexandru Chiriceanu (Vitanesti) 

 02.  A.S. TINERETUL RADOIESTI – A.S. GLORIA MERISANI

Felix Oprescu – Valentin Rusu, Daniel Carlomete (toti Rosiori de Vede)

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)   

 03. FCS VIITORUL PERII BROSTENI – AS PETROLUL POENI

Mihai Bratu – Mihai Petrescu, Marius Ifrim (toti Videle)

Observator: Mirel Ene (Videle) 

 04.  A.S. VIITORUL VALEA CIRESULUI – AS ATLETICO SIRBENI  

Mihai Slateanu (Nanov) – Marian Burcin  (Cervenia), Alexandru Pana (Alexandria)  

Observator:Florin Cana (Alexandria)

 05. AS RECOLTA SFINTESTI  – ACS SPORTING  VIDELE    

 Marius Sandulescu – Teodor Loncea (ambii Rosiori de Vede), Ionut Pindea (Scrioastea)    

  Observator: Vicentiu Pauna (Rosiori de Vede)               

 06. A.S. VIITORUL BUTESTI – CS  OLIMPIA  DOBROTESTI 2023  

Sorin Beianu (Botoroaga) – Florentin Ciuciu, Stefan Bajan (ambii Videle)     

 Observator: Iulian Pirnac (Videle)            

 07.  CS  VIITORUL DRAGANESTI  DE VEDE  – CSL  VIITORUL  BLEJESTI    

Bogdan Pana  – Andrei Pavel, Catalin Lincan (toti Alexandria)     

Observator:   Florea Coman (Alexandria)

Liga a- VI-a  Seria 2- Duminica 02.06.2024   Ora 11:00  Ultima etapa a campionatului
01. AS DINAMO BOGDANA - CS FLACARA CONTESTI

 Madalin Gheorghe (Mavrodin) – Ionel Galateanu (guruieni), Catalin Anton (Alexandria)

Observator: Iulian Dumitrascu (Alexandria)

02.  CS VITANESTI – ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI

 Sorin Fudulu – Cristian Ionescu, Edi Pencea (toti Alexandria)

Observator: Mihai Pasca (Tiganesti)

 03. A.S. DUNAREA ISLAZ – CS TELEORMANU TROIANUL

 Cornel Ghebaura – Luca Tismanaru, Emil Balaceanu (toti Turnu Magurele)

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

 04. CS VICTORIA CIUPERCENI – AS VIITORUL TURRIS TURNU MAGURELE

 Ovidiu Marinel (Brebina) – Cristian Javla, Alexandru Paduraru (ambii Rosiori de Vede)

Observator: Gheorghe Proorocu (Rosiori de Vede)

 05. AS OLD BOYS ALEXANDRIA – STA

 06. CS STEAUA DRACEA – A.S. OLTUL BECIU

 Cristian Ilie – Albert Creanga, Marius Stoian (toti Turnu Magurele)

Observator; Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

07.  CS ATHLETIC SEGARCEA VALE – A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA

 Ilie Cristea – Rares Silimon, Mario Burcus (toti Turnu Magurele)

Observator: Viorel Iagar (Turnu Magurele)

sursa: https://www.frf-ajf.ro/teleorman/stiri/comunicate-cja-2/delegari-arbitri-24471.html

 
 
Continuare pe Teleorman Sport » Articole Teleorman Sport »
 
Delegari Arbitri Avantul Bragadiru Ameninta Prezenta