× Prima Pagina Alege Orasul Cautare
STIRI TELEORMAN

STIRI TELEORMAN

 

Delegari Arbitri | Liga 5 si 6

Teleorman Sport • 25-11-2023, 14:00:03 • 70 vizualizari
 

 Liga a- V-a – Duminica 26.11.2023  Sen  / Ora 12:30 / Jun / Ora 10:30 

01. ACS  ATLETIC  ORBEASCA – A.S. TINERETUL CIOLANESTI 2020

Cristian  Ilie – Cezar Stanoi, Alexandru Prodan (toti Turnu Magurele) – seniori

Cezar Stanoi – Alexandru Prodan, Cristian Ilie (toti Turnu Magurele)  – juniori

Observator: Emil Tomescu (Tunu Magurele)

02. CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE – ACS VIITORUL SACENI  Teren: Textila

Cornel  Ghebaura – Alexandru Sima, Albert Creanga (toti Turnu Magurele) – seniori

Alexandru Sima – Albert Creanga (ambii Turnu Magurele), Enrique Dovleac (Beciu)  – juniori

Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

03. ACS TINERETUL SUHAIA – A.S. SPICUL BALACI

Alin Bugeanu (Draganesti de Vede) – Cristian Mihai, Cristian Javla (ambii Rosiori de Vede) – seniori

Cristian Mihai – Cristian Javla, Teodor Loncea (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Vicentiu  Pauna (Rosiori de Vede) 

04. ACS FLACARA LITA – A S INTER PURANI

Gabriel Costea – Alexandru Corbea (ambii Rosiori de Vede), Alexandru Paduraru (Scrioastea) – seniori

Alexandru Corbea- Gabriel Costea (ambii Rosiori de Vede), Alexandru Paduraru (Scrioastea) – juniori

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

05. ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI – ACSC PUTINEIU

Adrian Buica – George Tobosaru (ambii Alexandria), Ion Cucu (Poroschia) – seniori

George Tobosaru – Adrian Buica (ambii Alexandria), Ion Cucu (Poroschia) – juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

06. STA – AS RAPID URLUIU

07. A.S. VULTURII MERENI – AS TINERETUL SILISTEA

Bogdan Pana – Alexandru Lina, Andrei Pavel (toti Alexandria) – seniori

Alexandru Lina – Bogdan Pana, Andrei Pavel (toti Alexandria) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

08. CS STEAUA ROSIE BUJORU 2021 – CS FLACARA CALINESTI

 Mihai Rotaru – Andrei Petra (ambii Alexandria), Madalin Gheorghe (Mavrodin) – seniori

Andrei Petra (Alexandria) – Madalin Gheorghe (Mavrodin),Mihai Rotaru (Alexandria) – juniori

Observator: George Floricel (Alexandria)

Liga a- VI-a  Seria 1- Duminica 26.11.2023   Ora 11:00

01. AS VIITORUL TALPA – A.S. GLORIA MERISANI   Ora 10:00

Ionut Dogeanu – Mihai Traistaru (ambii Videle), Sorin Beianu (Botoroaga)

Observator: Marian Zarna (Videle)

02. A.S. TINERETUL RADOIESTI – AS PETROLUL POENI

 Adi Bratu (Baciu) – Florin Ciobanu (Mereni), Stefan Bajan (Videle)

Observator: Ionel Turlete (Videle)

03. FCS VIITORUL PERII BROSTENI – AS ATLETICO SIRBENI  Ora 12:30

 Ionut Dogeanu – Mihai Traistaru (ambii Videle), Sorin Beianu (Botoroaga)

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

04. A.S. VIITORUL VALEA CIRESULUI – ACS SPORTING VIDELE

 Alin Varban (Spatarei) – Adi Dobre, Catalin Anton (ambii Alexandria)

Observator: Mihai Pasca (Tiganesti)

*Jocul se disputa pe terenul din Botoroaga

05. A.S. RECOLTA SFINTESTI – CS OLIMPIA DOBROTESTI 2023

 Ovidiu Marinel (Brebina) – Marius Sandulescu, Teodor Loncea (ambii Rosiori de Vede)

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

06. AS VIITORUL BUTESTI – CSL VIITORUL BLEJESTI

 Ionut Osiac (Vitanesti) – Stefan Chiriceanu (Nanov), Marian Perlleshi (Videle)

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

07. CS VIITORUL DRAGANESTI DE VEDE – AS VIITORUL GRATIA

 Mihai Slateanu (Alexandria) – Marian Burcin (Cervenia), Andrei Ulmeanu (Plosca)

Observator: Iulian Dumitrascu (Alexandria)

Liga a- VI-a  Seria 2- Duminica 26.11.2023   Ora 11:00

01. AS DINAMO BOGDANA – ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI   Ora 12:30

 Aurel Peia  – Edi Pencea, Ionut Sajen (toti Alexandria)

Observator: Florea Coman (Alexandria)

02. CS VITANESTI – CS TELEORMANU TROIANUL

 Marian Grosu (Buzescu) – Valentin Iordachioaia (Tiganesti), Darius Beznea (Piatra)

Observator: Iulian Branceanu (Alexandria)

03. A.S. DUNAREA ISLAZ – AS VIITORUL TURRIS TURNU MAGURELE

 Stefan Creanga – Rares Silimon, Emil Balaceanu (toti Turnu Magurele)

Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)

04. CS VICTORIA CIUPERCENI – AS OLD BOYS ALEXANDRIA

 Ciprian Bratoi (Turnu Magurele) – Stelian Purcarea (Rosiori de Vede), Ionut Pindea  (Scrioastea)

Observator: Doru Ciofalca (Rosiori de Vede)

05. STA – A.S. OLTUL BECIU

06. CS STEAUA DRACEA – A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA  Ora 10:00

 Aurel Peia (Alexandria) – Valentin Iordachioaia (Tiganesti), Ionut Sajen (Alexandria)

Observator: Nicolae Ologeanu (Alexandria)

 07. CS ATHLETIC SEGARCEA VALE – CS FLACARA CONTESTI 

Cristian Andrei – Stefan Petica, Mario Burcus (toti Turnu Magurele)

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

 
 
Continuare pe Teleorman Sport » Articole Teleorman Sport »
 
Delegari Arbitri