× Prima Pagina Alege Orasul Cautare
STIRI TELEORMAN

STIRI TELEORMAN

 

Liga 6 | Delegări arbitri

Teleorman Sport • 18-09-2022, 10:00:04 • 13 vizualizari
 

Liga a- VI-a  Seria 1- Duminica 18.09.2022   Ora 11:00

 01. A.S. SPICUL BALACI – A.S. VEDEA

 Marian Grosu (Buzescu) – Bogdan Pana, Alexandu Pana (ambii Alexandria)

Observator: George Haidu (Maldaeni)

02. AS VIITORUL TALPA – FCS VIITORUL PERII BROSTENI  –  Ora:14:00

 Ionut Dogeanu – Mihai Bajan (ambii Videle), Adrian Brodeala (Tunari)

Observator: Ionel Turlete (Videle)

03. ACS PROGRESUL CIUPERCENI – A.S. RECOLTA SFINTESTI  –  joc  amanat

04. A.S. TINERETUL RADOIESTI – A.S. GLORIA MERISANI

 Marius Sandulescu – Valentin Rusu (ambii Rosiori de Vede), Ionut Pindea (Scrioastea)

Observator: Augustin Dragnea (Rosiori de Vede)

05. AS VIITORUL GRATIA – CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE

 Catalin Columban (Videle) – Florin Ciobanu, Dorinel Luca (ambii Mereni)

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

06. AS VIITORUL BUTESTI – A.S. VULTURII MERENI

 Sorin Manea – Andrei Petra, Alexandru Lina (toti Alexandria)

Observator: Iulian Dumitrascu (Alexandria)

Liga a- VI-a  Seria 2- Duminica 18.09.2022   Ora 11:00

01. AS ATHLETIC SEGARCEA VALE – AS VICTORIA CIUPERCENI

 Alexandru Sima – Mihai Radu, Mario Burcus (toti Turnu Magurele)

Observator: Gheorge Doicut (Turnu Magurele)

02. A.C.S. OLTUL PLOPII SLAVITESTI – A.S. OLTUL BECIU

 Ilie Cristea – Albert Creanga, Sebastian Igrisan (toti Turnu Magurele)

Observator: Stelian Zariosu ((Turnu Magurele)

03. AS DINAMO BOGDANA – AS OLD BOYS ALEXANDRIA – Ora:10:15

 Ovidiu Marinel ( Brebina) – Gabriel Costea (Maldaeni), Daniel Cirlomete (Rosiori de Vede) 

Observator: Florea  Ricu (Rosiori de Vede)

04. CS STEAUA DRACEA – A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA – Ora 10:00

 Traian Ene (Plosca) – Daniel Neagu, Madalin Gheorghe (ambii Alexandria)

Observator: Florin Cana (Alexandria)

05. A.S. DUNAREA ISLAZ – ACSC PUTINEIU  – Ora 13:15

 Daniel Neagu (Alexandria) – Traian Ene (Plosca), Madalin Gheorghe (Alexandria)

Observator: Florea Coman (Alexandria)

06. A.S. TELEORMANUL TROIANUL – CS FLACARA CONTESTI  – Ora 13:00

 Gabriel Costea (Maldaeni) – Ovidiu Marinel (Brebina), Daniel Cirlomete (Rosiori de Vede)

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede

 
Facebook WhatsApp Messenger
 
 
Continuare pe Teleorman Sport » Articole Teleorman Sport »
 
Delegări Arbitri